Telefon: 0 212 296 20 21

E-Mail: info@andihotel.com

MAKSİMUM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Mükemmel Konum

Mükemmel Konum

İstanbul'da yer alan Andi Hotel, tarihi Atatürk Müzesi, İnönü Stadı ve Askeri Müze'nin içerisinde bulunduğu Şişli semtindedir.Taksim'e yürüyerek 10 dakika uzaklıkta bulunan otelimiz,metroyla ise 1 durak uzaklıktadır. Havaalanına metro ve Havaş gibi ulaşım yollarıyla erişimi olan, Maçka Parkı'na ise 1 kilometre uzaklıkta olan Otelimiz, metro istasyonuna ortalama 2 dakika yürüme mesafesindedir. Merkezi konumda bulunan Andi Hotel cadde üzerinde olmadığı için trafik gürültüsünden uzak, sakin bir konumdadır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Andi Hotel “Maksimum Müşteri Memnuniyeti” amacıyla hizmet vermektedir. Otel, uluslararası turizm kalitesini ve standartlarını Anadolu misafirperverliğine ekleyerek %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Çevreye Duyarlı

Çevreye duyarlı olmanın bir tercihten öte, bir zorunluluk olduğunun bilincinde olan Andi Hotel’ de Odalar, koridorlar ve dış aydınlatmalar dahil olmak üzere tüm aydınlatmalar çevreye duyarlı led ışıklandırma ile yapılmıştır. Isıtma ve soğutmada ise düşük karbon salınımlı VRF iklimlendirme sistemleri kullanılmaktadır.

Covid-19 Tedbirleri

Sağlığınızı önemsiyor, Covid-19 Salgınına karşı tüm önlemleri özenle sizler için alıyoruz.

Image

Sosyal Mesafe

Güvenliğiniz için Sosyal Mesafe kurallarına özen gösteriyoruz.

Image

Hijyen

Sağlık Bakanlığı tarafından tavsiye edilen tüm Temizlik ve hijyen kurallarını uyguluyoruz.

Image

Sizi Önemsiyoruz

Andi Otel, Sağlık Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı tarafından yayınlanan güvenlik ve temizlik tavsiyelerini uygulamaktadır.

>